"E- Ticarette Başarıya Giden Yol" Online Eğitimi

Online, Zoom

Eğitim Tarihi : 26 Ekim 2020 Pazartesi
Eğitim Saati : 14:00 - 16:00
Eğitmen : İbrahim Vıcıl & Zekeriya Ateş
Eğitim Ücreti : Ücretsiz

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, IdeaSoft & Serbay Akademi işbirliği ile 26 Ekim 2020 (Pazartesi) günü 14:00 – 16:00 saatleri arasında düzenlenecek olan “E- Ticarette Başarıya Giden Yol” konulu eğitimimize katılımınızı bekleriz. Bağlantı linki ve şifre aşağıda verilmiştir. Katılımlarınızı bekleriz.

KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ

EĞİTİME KATILIM LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Not: Eğitime katılım için kayıt zorunludur. 

Serbay Akademi ile sizi e-ticaret yolculuğuna çıkarıyoruz. Bu yolculukta; e-ticarete nasıl başlanır, e-ticaret nasıl yapılır, ne satılır, nereden satılır, nasıl pazarlanır, nasıl fark yaratılır, nasıl bir başarı hikayesi yazılır gibi sayısız konuyu ele alıyoruz. E-ticarete dair merak ettiğiniz her soruya cevap bulmanız için eğitimimize katılmayı unutmayın.

“E- Ticarette Başarıya Giden Yol” Online Eğitimi

Serbay Akademi, IdeaSoft ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde gerçekleştirilecek online etkinliğimiz e-ticaret hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verecek. Girişimcilerin e-ticarete adım atma süreçlerinde karşılaşabilecekleri zorluklar, gidecekler yol haritası, E-Ticarette Plan ve Bütçe yönetimi gibi konuların ele alınacağımı E-Ticarete Giriş Eğitimi'mimizde önemli bilgiler akataracak olan IdeaSoft Ekip Yöneticisi İbrahim Vıcıl ve IdeaSoft Satış Müdürü Zekeriya Ateş tarafından “E- Ticarette Başarıya Giden Yol” eğitiminde bir bir aydınlatılacak.

Ana Başlıklar:

  • Neden E-Ticaret?
  • E-ticarete giriş eğitimi
  • E-Ticarette Plan ve Bütçe Yönetimi
  • E-Ticarette Önemli Adımlar