Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu Girişimcilik Kampında E-Ticaret'e Giriş Eğitimi

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu Girişimcilik Kampında E-Ticaret'e Giriş Eğitimi

Akçakoca Orman İşletmesi Misafirhanesi

Eğitim Tarihi 05 Mart 2022 Cumartesi
Eğitim Saati 10:00
Eğitim Ücreti Ücretsiz
Kontenjan Sınırlı Kontenjan

 

Eğitmen Ertuğrul Özkan
Serbay Interactive Dijital Stratejist

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu (DÜKAT) ve Serbay Akademi iş birliği ile 05 Mart 2022 (Cumartesi) günü saat 10:00'da düzenlenecek olan “E-Ticarete Giriş” konulu eğitimi ile Düzce Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyoruz.

Serbay Akademi, Düzce Üniversitesi öğrencilerini e-ticaret yolculuğuna çıkarıyor. Bu yolculukta; Serbay Interactive yöneticileri, 'E-Ticaret'e nasıl başlanır, E-Ticaret nasıl yapılır, ne satılır, nereden satılır, nasıl pazarlanır, nasıl fark yaratılır, nasıl bir başarı hikayesi yazılır' gibi sayısız konuyu sizler için ele alıyor. E-ticarete dair merak ettiğiniz her soruya cevap bulmanız için eğitimimize katılmayı unutmayın.

E-Ticarete Giriş Eğitimi

Serbay Akademi ve Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu (DÜKAT) iş birliğiyle gerçekleştirilecek etkinliğimiz, e-ticaret hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verecek.

Öğrencilerin E-Ticaret'e adım atma süreçlerinde karşılaşabilecekleri zorlukları, gidilecek yol haritasını ve E-Ticaret'te plan ve bütçe yönetimi gibi konuların ele alınacağı ‘E-Ticaret'e Giriş Eğitimi’nde önemli bilgiler aktaracak olan Serbay Interactive Dijital Stratejisti Ertuğrul Özkan, “E-Ticarete Giriş” adlı eğitimde öğrencileri bilgilendirecek.

Ana Başlıklar:

  • Neden E-Ticaret?
  • E-Ticarete Giriş Eğitimi
  • E-Ticarette Plan ve Bütçe Yönetimi
  • E-Ticarette Önemli Adımlar
  • Pazaryerlerinin Önemi
  • Pazaryerlerinin Dünya Pazarındaki Yeri

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Bu sayımızı en büyük derdimiz olan çevre adına farkındalığı arttırabilmek için “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” düşüncesiyle hazırlamak istedik. Dünyamız bir tane, onun değerini bilmeli ve sahip çıkmalıyız. Sıfır Atık Projesi bağlamında dijital olarak yayınladığımız dergimizde, aramıza katılan her arkadaşımız için TEMA Vakfı ile yaptığımız fidan bağışının sertifikalarını, farkındalık yaratmak adına “Yeni İnsanlar Yeni Umutlar” köşemizde yer vermeye başladık. Biz biliyoruz ki; dünyamızı hep birlikte korumak en büyük görevimiz ve bu sebeple doğa dostu bir marka olarak var olmalı ve öncülük yapmalıyız. Dergimizin bu sayısında da Doğa Dostu Markaları ve Projelerini ön plana çıkarttık. Aynı zamanda “Sürdürülebilir bir yaşam için ilk adımım neler olmalı?” diyen okurlarımızı düşünerek Doğa Dostu Alışkanlıklara Engel Olan Ön yargılara ve Sürdürülebilir Mimarinin önemine değindik. Konumuz çevre olunca güneş enerjisini sistemini kullanarak yaptığı işlerle adından söz ettiren Enge Energy Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile röportaj yapmak istedik. Katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Düzce Üniversitesinden Prof. Dr. Öznur Bozkurt, “Sürdürülebilirlik ve Çevre” adlı yazısında sürdürülebilirliğe dair merak edilen birçok konuya cevap veriyor. Özkan Gözütok ise “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” yazısında bizlere İnsanoğlu için çevrenin öneminden bahsediyor. Ekibimizin hazırladığı diğer tüm içerik ve yazılara ilerdeki sayfalarda ulaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında görüşmek üzere.