Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu Girişimcilik Kampında E-Ticaret'e Giriş Eğitimi

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu Girişimcilik Kampında E-Ticaret'e Giriş Eğitimi

Akçakoca Orman İşletmesi Misafirhanesi

Eğitim Tarihi 05 Mart 2022 Cumartesi
Eğitim Saati 10:00
Eğitim Ücreti Ücretsiz
Kontenjan Sınırlı Kontenjan

 

Eğitmen Ertuğrul Özkan
Serbay Interactive Dijital Stratejist

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu (DÜKAT) ve Serbay Akademi iş birliği ile 05 Mart 2022 (Cumartesi) günü saat 10:00'da düzenlenecek olan “E-Ticarete Giriş” konulu eğitimi ile Düzce Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyoruz.

Serbay Akademi, Düzce Üniversitesi öğrencilerini e-ticaret yolculuğuna çıkarıyor. Bu yolculukta; Serbay Interactive yöneticileri, 'E-Ticaret'e nasıl başlanır, E-Ticaret nasıl yapılır, ne satılır, nereden satılır, nasıl pazarlanır, nasıl fark yaratılır, nasıl bir başarı hikayesi yazılır' gibi sayısız konuyu sizler için ele alıyor. E-ticarete dair merak ettiğiniz her soruya cevap bulmanız için eğitimimize katılmayı unutmayın.

E-Ticarete Giriş Eğitimi

Serbay Akademi ve Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu (DÜKAT) iş birliğiyle gerçekleştirilecek etkinliğimiz, e-ticaret hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verecek.

Öğrencilerin E-Ticaret'e adım atma süreçlerinde karşılaşabilecekleri zorlukları, gidilecek yol haritasını ve E-Ticaret'te plan ve bütçe yönetimi gibi konuların ele alınacağı ‘E-Ticaret'e Giriş Eğitimi’nde önemli bilgiler aktaracak olan Serbay Interactive Dijital Stratejisti Ertuğrul Özkan, “E-Ticarete Giriş” adlı eğitimde öğrencileri bilgilendirecek.

Ana Başlıklar:

  • Neden E-Ticaret?
  • E-Ticarete Giriş Eğitimi
  • E-Ticarette Plan ve Bütçe Yönetimi
  • E-Ticarette Önemli Adımlar
  • Pazaryerlerinin Önemi
  • Pazaryerlerinin Dünya Pazarındaki Yeri

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Markalaşma süreci için pek çok reçete yazılır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak dijitalleşen ve gelişen pazarda markalaşma, müşterilere ulaşma kolaylığı sayesinde daha kolay gözükebilir. Ancak bu hedefleriniz söz konusu olduğunda yeterli gelmeyebilir. Globalde, yerelde, sektörde lider olma hedefiniz olabilir. Bu sebeple markalaşma sürecini her yönüyle ele alıp ona göre aksiyon almanız gerebilir. İşte bu sebeple bizler de sizlere kendi reçetemizi yazdık. Büyük markalar neye önem veriyor? Neye dikkat ediyor? Büyük şirketlere ciddi marka değeri ve sadakati kazandıran hususlar nelerdir? Elimizden geldiğince konuları ele almaya çalıştık. Marka stratejileri haricinde markanız için yapmanız gereken bir diğer husus da markanızı tescillemek. Bu konu hakkında sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Özkan Gözütok’un marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayımızda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerine yardımcı olalım istedik. Dergimizi hazırlayan ekibimizin ortak derdi olan markalaşma, bizim için en öğretici sayılarımızdan biri oldu. Büyük bir keyifle hazırladığımız Tayyare Limanı Dergisi’ni umarım siz de keyif alarak takip ediyorsunuzdur. Markalaşmanın en önemli kriterlerinden biri hikayeleşme, hikayeleştirme. Bizim hikayemiz de bu dergi. Peki, sizin marka olabilir bir hikayeniz var mı?