Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu Girişimcilik Kampında İyi Bir Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar Eğitimi

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu Girişimcilik Kampında İyi Bir Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar Eğitimi

Karabük Üniversitesi Safranbolu Uygulama Oteli

Eğitim Tarihi 06 Mayıs 2023 Cumartesi
Eğitim Saati 14:00
Eğitim Ücreti Ücretsiz
Kontenjan Sınırlı Kontenjan

 

Eğitmen Özkan Gözütok
Serbay Interactive Kreatif Direktör

Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu (DÜKAT) ve Serbay Akademi iş birliği ile 06 Mayıs 2023 (Cumartesi) günü saat 14:00'da düzenlenecek olan “İyi Bir Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar” konulu eğitimi ile Düzce Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyoruz.

Serbay Interactive Kreatif Direktörü Özkan Gözütok, 'Staj yapmanın önemini, üniversite hayatı boyunca öğrencilerin kariyerlerine nasıl yön vermeli, iyi bir stajın yaşamımıza etkisi' gibi sayısız konuyu sizler için ele alıyor. Kariyerinizi şekillendirmek için merak ettiğiniz her soruya cevap bulmanız için eğitimimize katılmayı unutmayın.

İyi Bir Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar Eğitimi

Serbay Akademi ve Düzce Üniversitesi Kariyer Topluluğu (DÜKAT) iş birliğiyle gerçekleştirilecek etkinliğimiz, staj hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verecek.

Öğrencilerin kariyerlerine il adım atma süreçlerinde karşılaşabilecekleri zorlukları, gidilecek yol haritasını ve staj yapmanın önemi gibi konuların ele alınacağı ‘İyi Bir Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar’nde önemli bilgiler aktaracak olan Serbay Interactive Kreatif Direktörü Özkan Gözüyok, “İyi Bir Gelecek, İyi Bir Stajla Başlar” adlı eğitimde öğrencileri bilgilendirecek.

Ana Başlıklar:

  • Staj yapmanın önemi
  • Üniversite hayatı boyunca öğrencilerin kariyerlerine nasıl yön vermeli
  • İyi bir stajın yaşamımıza etkisi
  • Staj yeri seçilirken nelere dikkat edilmeli
  • Staj yaparken yaşanan zorluklar

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Bu sayımızı en büyük derdimiz olan çevre adına farkındalığı arttırabilmek için “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” düşüncesiyle hazırlamak istedik. Dünyamız bir tane, onun değerini bilmeli ve sahip çıkmalıyız. Sıfır Atık Projesi bağlamında dijital olarak yayınladığımız dergimizde, aramıza katılan her arkadaşımız için TEMA Vakfı ile yaptığımız fidan bağışının sertifikalarını, farkındalık yaratmak adına “Yeni İnsanlar Yeni Umutlar” köşemizde yer vermeye başladık. Biz biliyoruz ki; dünyamızı hep birlikte korumak en büyük görevimiz ve bu sebeple doğa dostu bir marka olarak var olmalı ve öncülük yapmalıyız. Dergimizin bu sayısında da Doğa Dostu Markaları ve Projelerini ön plana çıkarttık. Aynı zamanda “Sürdürülebilir bir yaşam için ilk adımım neler olmalı?” diyen okurlarımızı düşünerek Doğa Dostu Alışkanlıklara Engel Olan Ön yargılara ve Sürdürülebilir Mimarinin önemine değindik. Konumuz çevre olunca güneş enerjisini sistemini kullanarak yaptığı işlerle adından söz ettiren Enge Energy Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile röportaj yapmak istedik. Katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Düzce Üniversitesinden Prof. Dr. Öznur Bozkurt, “Sürdürülebilirlik ve Çevre” adlı yazısında sürdürülebilirliğe dair merak edilen birçok konuya cevap veriyor. Özkan Gözütok ise “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” yazısında bizlere İnsanoğlu için çevrenin öneminden bahsediyor. Ekibimizin hazırladığı diğer tüm içerik ve yazılara ilerdeki sayfalarda ulaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında görüşmek üzere.