Hakkımızda

2011 yılında dijital reklam ajansı olarak markalara uçtan uça hizmetler sunmak amacıyla kurduğumuz Serbay Interactive olarak, kurulduğumuz günden bu yana hep bir hayalimiz vardı. Serbay’ın markalarına, çalışanlarına, müşterilerine ve iş ortaklarına çeşitli eğitim ve etkinlikler düzenleyen bir birim olmasını istiyorduk.

Biliyorduk ki eğitim ve etkinlikler her dönemde en büyük ihtiyacımız ve aynı zamanda bizi ileriye taşıyacak olandı.

Biz de böylece Serbay Interactive Reklam Ajansı’nın bünyesinde, çeşitli konseptlerde genel katılıma açık veya kuruma özel etkinlikler ve eğitimler tasarlamak, hazırlamak ve organize etmek için 2020 yılının Ekim ayında Serbay Akademi'yi kurduk.

Tayyare Limanı Dergisi: Kasım Aralık 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Kasım Aralık 2021

Geldik yılın en son sayısına. Bu sayımızla beraber 9 sayı yayınlamış olduk. Heyecanını her zaman koruyan ekibimizin hazırladığı, birbirinden değerli konuklarımızın katkıda bulunduğu, bize inanan insanların okuduğu tam 9 sayı... Bu sayıya bu koca yürekli insanlara teşekkür ederek başlamak istedik. Bu ayki konumuzu da e-ticaret olarak belirledik. Eee konumuz e- ticaret olunca da sloganı “E- Ticaret Eşittir IdeaSoft” olan e-ticaret öncülerinden IdeaSoft’un CEO’su Seyhun Özkara ile röportaj yapmak istedik, bizi kırmayıp katkıda bulunduğu için buradan tekrar teşekkür ederiz. Takıştır markası kurucusu Celal Uzunoğlu ve Bebegen markası kurucusu Ömer Gürler ile yaptığımız röportajlarda da başarılı marka ve e-ticaret hikâyelerine yer verdik. Özkan Gözütok ise “Adı E- Ticaret, Bu Bildiğin Ticaret” yazısında e-ticaretin her geçen gün kolaylaştığını ve öneminin art-tığını belirtti. Dolu dolu hazırladığımız bu sayımızda dünyada e-ticaret ve Türkiye’de e-ticaret hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekibimizin hazırladığı yazı ve içeriklere de ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz. Seneye görüşürüz.