Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu

Eğitim Tarihi 11 Kasım 2021 Perşembe
Eğitim Saati 14:00
Eğitim Ücreti Ücretsiz
Kontenjan Sınırlı Kontenjan
Sertifika Var
Başvuru Başvuru Formu

 

Eğitmen Görkem Özdemir
Serbay Interactive Ajans Başkanı
Eğitmen Kağan Hişim
Hepsiburada Marmara Bölgesi Bursa Satış Müdürü
Eğitmen Caner Turan
Hepsiburada Marmara Bölgesi Istanbul Avrupa Satış Müdürü
Eğitmen İbrahim Vıcıl
IdeaSoft E-Ticaret Ekip Yöneticisi

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Serbay Akademi iş birliği ile 11 Kasım 2021 (Perşembe) günü saat 14:00'da düzenlenecek olan “Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın” konulu eğitimimize katılımınızı bekleriz.

Serbay Akademi sizi e-ticaret yolculuğuna çıkarıyor. Bu yolculukta; Serbay Interactive, Hepsiburada ve IdeaSoft yöneticileri; e-ticarete nasıl başlanır, e-ticaret nasıl yapılır, ne satılır, nereden satılır, nasıl pazarlanır, nasıl fark yaratılır, nasıl bir başarı hikayesi yazılır gibi sayısız konuyu sizler için ele alıyor. E-ticarete dair merak ettiğiniz her soruya cevap bulmanız için eğitimimize katılmayı unutmayın.

Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Serbay Akademi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde gerçekleştirilecek etkinliğimiz, e-ticaret hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verecek.

Girişimcilerin e-ticarete adım atma süreçlerinde karşılaşabilecekleri zorlukları, gidilecek yol haritasını ve e-ticarette plan ve bütçe yönetimi gibi konuların ele alınacağı ‘E-Ticarete Giriş Eğitimi’mizde önemli bilgiler aktaracak olan Serbay Interactive Ajans Başkanı Görkem Özdemir, Hepsiburada Marmara Bölgesi Bursa Satış Müdürü Kağan Hişim, Hepsiburada Marmara Bölgesi İstanbul Avrupa Satış Müdürü Caner Turan, IdeaSoft E-Ticaret Ekip Yöneticisi İbrahim Vıcıl, “Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın” adlı eğitimde dinleyicileri bilgilendirecekler.

Ana Başlıklar:

  • Neden E-Ticaret?
  • E-Ticarete Giriş Eğitimi
  • E-Ticarette Plan ve Bütçe Yönetimi
  • E-Ticarette Önemli Adımlar
  • Pazaryerlerinin Önemi
  • Pazaryerlerinin Dünya Pazarındaki Yeri

Tayyare Limanı Dergisi: Kasım Aralık 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Kasım Aralık 2021

Geldik yılın en son sayısına. Bu sayımızla beraber 9 sayı yayınlamış olduk. Heyecanını her zaman koruyan ekibimizin hazırladığı, birbirinden değerli konuklarımızın katkıda bulunduğu, bize inanan insanların okuduğu tam 9 sayı... Bu sayıya bu koca yürekli insanlara teşekkür ederek başlamak istedik. Bu ayki konumuzu da e-ticaret olarak belirledik. Eee konumuz e- ticaret olunca da sloganı “E- Ticaret Eşittir IdeaSoft” olan e-ticaret öncülerinden IdeaSoft’un CEO’su Seyhun Özkara ile röportaj yapmak istedik, bizi kırmayıp katkıda bulunduğu için buradan tekrar teşekkür ederiz. Takıştır markası kurucusu Celal Uzunoğlu ve Bebegen markası kurucusu Ömer Gürler ile yaptığımız röportajlarda da başarılı marka ve e-ticaret hikâyelerine yer verdik. Özkan Gözütok ise “Adı E- Ticaret, Bu Bildiğin Ticaret” yazısında e-ticaretin her geçen gün kolaylaştığını ve öneminin art-tığını belirtti. Dolu dolu hazırladığımız bu sayımızda dünyada e-ticaret ve Türkiye’de e-ticaret hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekibimizin hazırladığı yazı ve içeriklere de ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz. Seneye görüşürüz.