Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu

Eğitim Tarihi 11 Kasım 2021 Perşembe
Eğitim Saati 14:00
Eğitim Ücreti Ücretsiz
Kontenjan Sınırlı Kontenjan
Sertifika Var
Başvuru Başvuru Formu

 

Eğitmen Görkem Özdemir
Serbay Interactive Ajans Başkanı
Eğitmen Kağan Hişim
Hepsiburada Marmara Bölgesi Bursa Satış Müdürü
Eğitmen Caner Turan
Hepsiburada Marmara Bölgesi Istanbul Avrupa Satış Müdürü
Eğitmen İbrahim Vıcıl
IdeaSoft E-Ticaret Ekip Yöneticisi

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Serbay Akademi iş birliği ile 11 Kasım 2021 (Perşembe) günü saat 14:00'da düzenlenecek olan “Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın” konulu eğitimimize katılımınızı bekleriz.

Serbay Akademi sizi e-ticaret yolculuğuna çıkarıyor. Bu yolculukta; Serbay Interactive, Hepsiburada ve IdeaSoft yöneticileri; e-ticarete nasıl başlanır, e-ticaret nasıl yapılır, ne satılır, nereden satılır, nasıl pazarlanır, nasıl fark yaratılır, nasıl bir başarı hikayesi yazılır gibi sayısız konuyu sizler için ele alıyor. E-ticarete dair merak ettiğiniz her soruya cevap bulmanız için eğitimimize katılmayı unutmayın.

Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Serbay Akademi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde gerçekleştirilecek etkinliğimiz, e-ticaret hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verecek.

Girişimcilerin e-ticarete adım atma süreçlerinde karşılaşabilecekleri zorlukları, gidilecek yol haritasını ve e-ticarette plan ve bütçe yönetimi gibi konuların ele alınacağı ‘E-Ticarete Giriş Eğitimi’mizde önemli bilgiler aktaracak olan Serbay Interactive Ajans Başkanı Görkem Özdemir, Hepsiburada Marmara Bölgesi Bursa Satış Müdürü Kağan Hişim, Hepsiburada Marmara Bölgesi İstanbul Avrupa Satış Müdürü Caner Turan, IdeaSoft E-Ticaret Ekip Yöneticisi İbrahim Vıcıl, “Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın” adlı eğitimde dinleyicileri bilgilendirecekler.

Ana Başlıklar:

  • Neden E-Ticaret?
  • E-Ticarete Giriş Eğitimi
  • E-Ticarette Plan ve Bütçe Yönetimi
  • E-Ticarette Önemli Adımlar
  • Pazaryerlerinin Önemi
  • Pazaryerlerinin Dünya Pazarındaki Yeri

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Markalaşma süreci için pek çok reçete yazılır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak dijitalleşen ve gelişen pazarda markalaşma, müşterilere ulaşma kolaylığı sayesinde daha kolay gözükebilir. Ancak bu hedefleriniz söz konusu olduğunda yeterli gelmeyebilir. Globalde, yerelde, sektörde lider olma hedefiniz olabilir. Bu sebeple markalaşma sürecini her yönüyle ele alıp ona göre aksiyon almanız gerebilir. İşte bu sebeple bizler de sizlere kendi reçetemizi yazdık. Büyük markalar neye önem veriyor? Neye dikkat ediyor? Büyük şirketlere ciddi marka değeri ve sadakati kazandıran hususlar nelerdir? Elimizden geldiğince konuları ele almaya çalıştık. Marka stratejileri haricinde markanız için yapmanız gereken bir diğer husus da markanızı tescillemek. Bu konu hakkında sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Özkan Gözütok’un marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayımızda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerine yardımcı olalım istedik. Dergimizi hazırlayan ekibimizin ortak derdi olan markalaşma, bizim için en öğretici sayılarımızdan biri oldu. Büyük bir keyifle hazırladığımız Tayyare Limanı Dergisi’ni umarım siz de keyif alarak takip ediyorsunuzdur. Markalaşmanın en önemli kriterlerinden biri hikayeleşme, hikayeleştirme. Bizim hikayemiz de bu dergi. Peki, sizin marka olabilir bir hikayeniz var mı?