Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Aklına takılabilecek tüm soruların cevapları burada!
Zaman zaman bunlara yenilerini ilave edeceğiz.

1- Neden “Serbay Akademi?”

Serbay Interactive olarak kurulduğumuz günden bu yana bir hayalimiz vardı. Serbay bünyesinde; markalarına, çalışanlarına, müşterilerine, iş ortaklarına çeşitli eğitim ve etkinlikler düzenleyen bir birim kurmak istiyorduk.

Biliyorduk ki eğitim ve etkinlikler her dönemde en büyük ihtiyacımız ve bizi ileriye taşıyacak olandı.

Bizde böylece Serbay Interactive reklam ajansı bünyesinde 2020 yılının Ekim Ayında, çeşitli konseptlerde genel katılıma açık veya kuruma özel etkinlik ve eğitimler tasarlar, hazırlar, organize etmesi için Serbay Akademi'yi kurduk.

Evet, aslında ağırlıklı olarak kurumlarla çalışıyoruz. Her kuruma özel ihtiyacı doğrultusunda eğitim ve etkinlik içerikleri tasarlıyoruz. Özellikler teknoloji, dijital, tasarım ve reklam konuları üzerine eğitimler düzenliyoruz. Bu eğitimleri gerçekleştirebilmek için çeşitli marka ve kurumlarla çalışıyoruz. Daha önce çalıştığımız kurumları burada bulabilirsiniz!

Tayyare Limanı bünyesideyiz. Burada harita mevcut. Tarif ise şöyle;

Adresimiz;

Şerefiye Mh. Rasim Betir Paşa Bulvarı No:3/24, Tayyare Limanı / Düzce

Bulamazsanız Arayabilirsiniz;

0380 523 27 73

Herhangi bir zaman veremiyoruz ama genelde mümkün olduğunca az tekrarlamaya çalışıyoruz. Kayıt olmak istediğiniz bir eğitimi bir daha görmeme şansınız da var ne yazık ki…

Yeterli talep oluşursa konuyla ilgili mail listemizde kayıtlı olan tüm kişilere bilgilendirme yapılacaktır. Bu konuda en önemli şart, talebinizi bize iletmek! Ona da buradan ulaşabilirsiniz.

Mail listemize kayıt olan tüm kişilere belli periyotlarda bilgilendirme maili ileteceğiz. Sosyal Medya hesaplarımızdan da bizi takip edebilirsin!
Instagram Facebook

Offline eğitim başına en fazla öğrenci sayımız 20 olmakla beraber farklı eğitimlerin ihtiyaçlarına göre daha düşük kontenjanlar da belirlenebilir. Online eğitimlerde ise kontenjan 50 kişiye kadar çıkabiliyor! En doğru rakamı ilgili eğitimin detay sayfasında bulabilirsin.

Web sitemiz üzerinden online olan tüm eğitimlere sayfa üzerindeki “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak katılabilirsin. Eğitime katılım talimatlarını ekibimiz mail üzerinden iletiyor olacak. Katılımda herhangi teknik bir sorun yaşamaman için şimdiden Zoom uygulamasını buradan indirmeni öneririz.

Tayyare Limanı Dergisi: Kasım Aralık 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Kasım Aralık 2021

Geldik yılın en son sayısına. Bu sayımızla beraber 9 sayı yayınlamış olduk. Heyecanını her zaman koruyan ekibimizin hazırladığı, birbirinden değerli konuklarımızın katkıda bulunduğu, bize inanan insanların okuduğu tam 9 sayı... Bu sayıya bu koca yürekli insanlara teşekkür ederek başlamak istedik. Bu ayki konumuzu da e-ticaret olarak belirledik. Eee konumuz e- ticaret olunca da sloganı “E- Ticaret Eşittir IdeaSoft” olan e-ticaret öncülerinden IdeaSoft’un CEO’su Seyhun Özkara ile röportaj yapmak istedik, bizi kırmayıp katkıda bulunduğu için buradan tekrar teşekkür ederiz. Takıştır markası kurucusu Celal Uzunoğlu ve Bebegen markası kurucusu Ömer Gürler ile yaptığımız röportajlarda da başarılı marka ve e-ticaret hikâyelerine yer verdik. Özkan Gözütok ise “Adı E- Ticaret, Bu Bildiğin Ticaret” yazısında e-ticaretin her geçen gün kolaylaştığını ve öneminin art-tığını belirtti. Dolu dolu hazırladığımız bu sayımızda dünyada e-ticaret ve Türkiye’de e-ticaret hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekibimizin hazırladığı yazı ve içeriklere de ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz. Seneye görüşürüz.