Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu

Eğitim Tarihi 11 Kasım 2021 Perşembe
Eğitim Saati 14:00
Eğitim Ücreti Ücretsiz
Kontenjan Sınırlı Kontenjan
Sertifika Var
Başvuru Başvuru Formu

 

Eğitmen Görkem Özdemir
Serbay Interactive Ajans Başkanı
Eğitmen Kağan Hişim
Hepsiburada Marmara Bölgesi Bursa Satış Müdürü
Eğitmen Caner Turan
Hepsiburada Marmara Bölgesi Istanbul Avrupa Satış Müdürü
Eğitmen İbrahim Vıcıl
IdeaSoft E-Ticaret Ekip Yöneticisi

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Serbay Akademi iş birliği ile 11 Kasım 2021 (Perşembe) günü saat 14:00'da düzenlenecek olan “Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın” konulu eğitimimize katılımınızı bekleriz.

Serbay Akademi sizi e-ticaret yolculuğuna çıkarıyor. Bu yolculukta; Serbay Interactive, Hepsiburada ve IdeaSoft yöneticileri; e-ticarete nasıl başlanır, e-ticaret nasıl yapılır, ne satılır, nereden satılır, nasıl pazarlanır, nasıl fark yaratılır, nasıl bir başarı hikayesi yazılır gibi sayısız konuyu sizler için ele alıyor. E-ticarete dair merak ettiğiniz her soruya cevap bulmanız için eğitimimize katılmayı unutmayın.

Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Serbay Akademi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde gerçekleştirilecek etkinliğimiz, e-ticaret hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verecek.

Girişimcilerin e-ticarete adım atma süreçlerinde karşılaşabilecekleri zorlukları, gidilecek yol haritasını ve e-ticarette plan ve bütçe yönetimi gibi konuların ele alınacağı ‘E-Ticarete Giriş Eğitimi’mizde önemli bilgiler aktaracak olan Serbay Interactive Ajans Başkanı Görkem Özdemir, Hepsiburada Marmara Bölgesi Bursa Satış Müdürü Kağan Hişim, Hepsiburada Marmara Bölgesi İstanbul Avrupa Satış Müdürü Caner Turan, IdeaSoft E-Ticaret Ekip Yöneticisi İbrahim Vıcıl, “Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın” adlı eğitimde dinleyicileri bilgilendirecekler.

Ana Başlıklar:

  • Neden E-Ticaret?
  • E-Ticarete Giriş Eğitimi
  • E-Ticarette Plan ve Bütçe Yönetimi
  • E-Ticarette Önemli Adımlar
  • Pazaryerlerinin Önemi
  • Pazaryerlerinin Dünya Pazarındaki Yeri

Tayyare Limanı Dergisi: Eylül Ekim 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Eylül Ekim 2021

Koronavirüs ve pandemi dönemi ile beraber dünyamızda çok şey değişmeye, başka anlamlar kazanmaya başladı. Kime sorarsanız sorun bu durumdan en çok etkilenen alanın eğitim olduğunu duyarsınız. Bu pandemi dönemi ile beraber eğitimin önemini daha fazla anladığımızı düşünüyoruz. Okulların yüz yüze eğitime başladığı eylül – ekim aylarını birleştirerek, iki aylık eğitim ağırlıklı bir sayı çıkaralım istedik. Konumuz eğitim olunca bu deniz deryada şirketimiz bünyesinde bulunan Serbay Akademi’nin, dijital eğitimlerin ve eğitim adına sosyal sorumluluk olarak bazı firmaların yaptığı girişimlerin nedir, ne tür eğitimler vermektedir ve nasıl ulaşılır gibi sık sorulan sorularına cevap verdik. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Kalite, Eğitim ve Akreditasyon Sorumlusu Vildan Yılmaz’ın da röportajına yer verdiğimiz bu sayımız hazırlarken bizi fazlasıyla heyecanlandırdı. Dergimizin ekibinde bulunan arkadaşlarımın hevesini gördükçe doğru şeyler yaptığımıza inanıyoruz. Bu dergi de aslında bizim bir eğitim sürecimiz… Her sayı yeni bir ders, her sayı yeni bir okul... Dergimizin en sevdiğimiz kısmı olan “Aramıza Katılanlar” bölümünde yeni stajyerlerimize yer verdik. Onlar şu an kariyerlerinin başlarında ve 'Nazan Taşlı’nın Kariyerde En İyi Başlangıç İyi Bir Staj' yazısı onlara ve tüm bireylere örnek olmalı. Şu an bu dergide emeği geçenlerin çoğu iyi bir staj dönemi geçirmiş olanlar. Öğretim sınıfta biter fakat eğitim ancak hayatla beraber sona erer. Ve Özkan Gözütok’un da yazısında dediği gibi “Bizi ileriye taşıyacak tek şey 'eğitim'”.