Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu

Eğitim Tarihi 11 Kasım 2021 Perşembe
Eğitim Saati 14:00
Eğitim Ücreti Ücretsiz
Kontenjan Sınırlı Kontenjan
Sertifika Var
Başvuru Başvuru Formu

 

Eğitmen Görkem Özdemir
Serbay Interactive Ajans Başkanı
Eğitmen Kağan Hişim
Hepsiburada Marmara Bölgesi Bursa Satış Müdürü
Eğitmen Caner Turan
Hepsiburada Marmara Bölgesi Istanbul Avrupa Satış Müdürü
Eğitmen İbrahim Vıcıl
IdeaSoft E-Ticaret Ekip Yöneticisi

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ve Serbay Akademi iş birliği ile 11 Kasım 2021 (Perşembe) günü saat 14:00'da düzenlenecek olan “Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın” konulu eğitimimize katılımınızı bekleriz.

Serbay Akademi sizi e-ticaret yolculuğuna çıkarıyor. Bu yolculukta; Serbay Interactive, Hepsiburada ve IdeaSoft yöneticileri; e-ticarete nasıl başlanır, e-ticaret nasıl yapılır, ne satılır, nereden satılır, nasıl pazarlanır, nasıl fark yaratılır, nasıl bir başarı hikayesi yazılır gibi sayısız konuyu sizler için ele alıyor. E-ticarete dair merak ettiğiniz her soruya cevap bulmanız için eğitimimize katılmayı unutmayın.

Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın

Serbay Akademi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğinde gerçekleştirilecek etkinliğimiz, e-ticaret hakkında merak edilen tüm sorulara cevap verecek.

Girişimcilerin e-ticarete adım atma süreçlerinde karşılaşabilecekleri zorlukları, gidilecek yol haritasını ve e-ticarette plan ve bütçe yönetimi gibi konuların ele alınacağı ‘E-Ticarete Giriş Eğitimi’mizde önemli bilgiler aktaracak olan Serbay Interactive Ajans Başkanı Görkem Özdemir, Hepsiburada Marmara Bölgesi Bursa Satış Müdürü Kağan Hişim, Hepsiburada Marmara Bölgesi İstanbul Avrupa Satış Müdürü Caner Turan, IdeaSoft E-Ticaret Ekip Yöneticisi İbrahim Vıcıl, “Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi İle E-Ticarette Öne Çıkın” adlı eğitimde dinleyicileri bilgilendirecekler.

Ana Başlıklar:

  • Neden E-Ticaret?
  • E-Ticarete Giriş Eğitimi
  • E-Ticarette Plan ve Bütçe Yönetimi
  • E-Ticarette Önemli Adımlar
  • Pazaryerlerinin Önemi
  • Pazaryerlerinin Dünya Pazarındaki Yeri

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Bu sayımızı en büyük derdimiz olan çevre adına farkındalığı arttırabilmek için “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” düşüncesiyle hazırlamak istedik. Dünyamız bir tane, onun değerini bilmeli ve sahip çıkmalıyız. Sıfır Atık Projesi bağlamında dijital olarak yayınladığımız dergimizde, aramıza katılan her arkadaşımız için TEMA Vakfı ile yaptığımız fidan bağışının sertifikalarını, farkındalık yaratmak adına “Yeni İnsanlar Yeni Umutlar” köşemizde yer vermeye başladık. Biz biliyoruz ki; dünyamızı hep birlikte korumak en büyük görevimiz ve bu sebeple doğa dostu bir marka olarak var olmalı ve öncülük yapmalıyız. Dergimizin bu sayısında da Doğa Dostu Markaları ve Projelerini ön plana çıkarttık. Aynı zamanda “Sürdürülebilir bir yaşam için ilk adımım neler olmalı?” diyen okurlarımızı düşünerek Doğa Dostu Alışkanlıklara Engel Olan Ön yargılara ve Sürdürülebilir Mimarinin önemine değindik. Konumuz çevre olunca güneş enerjisini sistemini kullanarak yaptığı işlerle adından söz ettiren Enge Energy Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile röportaj yapmak istedik. Katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Düzce Üniversitesinden Prof. Dr. Öznur Bozkurt, “Sürdürülebilirlik ve Çevre” adlı yazısında sürdürülebilirliğe dair merak edilen birçok konuya cevap veriyor. Özkan Gözütok ise “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” yazısında bizlere İnsanoğlu için çevrenin öneminden bahsediyor. Ekibimizin hazırladığı diğer tüm içerik ve yazılara ilerdeki sayfalarda ulaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında görüşmek üzere.