IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği

IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği

Düzce Üniversitesi'nde gerçekleşen Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama etkinliğinde IdeaSoft / Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem AKSOY "Türkiye ve Dünyada E-ticaret" konulu söyleşisinde katılımcılara bilgi paylaşımında bulundu.

30 Nisan tarihinde Düzce Üniversitesi İstiklal Konferans Salonunda gerçekleştirilen, Rekabette İnovasyon ve Digital Pazarlama konulu söyleşide, Türkiye de kendi alanlarında uzman katılımcılar ile üniversiteden öğretim görevlileri ve öğrenciler katılım gösterdiler.

Digital pazarlamanın hızla büyümesi ve yenilikçi bir ticaret anlayışı üzerine konuşulan söyleşide, Düzce Üniversitesinden Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş, Hepsiburada.Com Satış Geliştirme  Müdürü Ziya Kızıltan, İdeasoft Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem Aksoy, Tatil.com Eski Digital Pazarlama Müdürü Çağrı Güler ve Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Okan Bütüner hocanın katılımı ile gerçekleştirilen seminerde keyifli bir söyleşi yapıldı.

Program sonunda, konuşmacılara plaket taktimi yapılarak tüm katılımcılara ve misafirlere teşekkür edildi.

IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği
IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği
IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği
Tayyare Limanı Dergisi: Eylül Ekim 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Eylül Ekim 2021

Koronavirüs ve pandemi dönemi ile beraber dünyamızda çok şey değişmeye, başka anlamlar kazanmaya başladı. Kime sorarsanız sorun bu durumdan en çok etkilenen alanın eğitim olduğunu duyarsınız. Bu pandemi dönemi ile beraber eğitimin önemini daha fazla anladığımızı düşünüyoruz. Okulların yüz yüze eğitime başladığı eylül – ekim aylarını birleştirerek, iki aylık eğitim ağırlıklı bir sayı çıkaralım istedik. Konumuz eğitim olunca bu deniz deryada şirketimiz bünyesinde bulunan Serbay Akademi’nin, dijital eğitimlerin ve eğitim adına sosyal sorumluluk olarak bazı firmaların yaptığı girişimlerin nedir, ne tür eğitimler vermektedir ve nasıl ulaşılır gibi sık sorulan sorularına cevap verdik. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Kalite, Eğitim ve Akreditasyon Sorumlusu Vildan Yılmaz’ın da röportajına yer verdiğimiz bu sayımız hazırlarken bizi fazlasıyla heyecanlandırdı. Dergimizin ekibinde bulunan arkadaşlarımın hevesini gördükçe doğru şeyler yaptığımıza inanıyoruz. Bu dergi de aslında bizim bir eğitim sürecimiz… Her sayı yeni bir ders, her sayı yeni bir okul... Dergimizin en sevdiğimiz kısmı olan “Aramıza Katılanlar” bölümünde yeni stajyerlerimize yer verdik. Onlar şu an kariyerlerinin başlarında ve 'Nazan Taşlı’nın Kariyerde En İyi Başlangıç İyi Bir Staj' yazısı onlara ve tüm bireylere örnek olmalı. Şu an bu dergide emeği geçenlerin çoğu iyi bir staj dönemi geçirmiş olanlar. Öğretim sınıfta biter fakat eğitim ancak hayatla beraber sona erer. Ve Özkan Gözütok’un da yazısında dediği gibi “Bizi ileriye taşıyacak tek şey 'eğitim'”.