IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği

  • 30.04.2019
IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği

Düzce Üniversitesi'nde gerçekleşen Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama etkinliğinde IdeaSoft / Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem AKSOY "Türkiye ve Dünyada E-ticaret" konulu söyleşisinde katılımcılara bilgi paylaşımında bulundu.

30 Nisan tarihinde Düzce Üniversitesi İstiklal Konferans Salonunda gerçekleştirilen, Rekabette İnovasyon ve Digital Pazarlama konulu söyleşide, Türkiye de kendi alanlarında uzman katılımcılar ile üniversiteden öğretim görevlileri ve öğrenciler katılım gösterdiler.

Digital pazarlamanın hızla büyümesi ve yenilikçi bir ticaret anlayışı üzerine konuşulan söyleşide, Düzce Üniversitesinden Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş, Hepsiburada.Com Satış Geliştirme  Müdürü Ziya Kızıltan, İdeasoft Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem Aksoy, Tatil.com Eski Digital Pazarlama Müdürü Çağrı Güler ve Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Okan Bütüner hocanın katılımı ile gerçekleştirilen seminerde keyifli bir söyleşi yapıldı.

Program sonunda, konuşmacılara plaket taktimi yapılarak tüm katılımcılara ve misafirlere teşekkür edildi.

IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği
IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği
IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği
Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Bu sayımızı en büyük derdimiz olan çevre adına farkındalığı arttırabilmek için “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” düşüncesiyle hazırlamak istedik. Dünyamız bir tane, onun değerini bilmeli ve sahip çıkmalıyız. Sıfır Atık Projesi bağlamında dijital olarak yayınladığımız dergimizde, aramıza katılan her arkadaşımız için TEMA Vakfı ile yaptığımız fidan bağışının sertifikalarını, farkındalık yaratmak adına “Yeni İnsanlar Yeni Umutlar” köşemizde yer vermeye başladık. Biz biliyoruz ki; dünyamızı hep birlikte korumak en büyük görevimiz ve bu sebeple doğa dostu bir marka olarak var olmalı ve öncülük yapmalıyız. Dergimizin bu sayısında da Doğa Dostu Markaları ve Projelerini ön plana çıkarttık. Aynı zamanda “Sürdürülebilir bir yaşam için ilk adımım neler olmalı?” diyen okurlarımızı düşünerek Doğa Dostu Alışkanlıklara Engel Olan Ön yargılara ve Sürdürülebilir Mimarinin önemine değindik. Konumuz çevre olunca güneş enerjisini sistemini kullanarak yaptığı işlerle adından söz ettiren Enge Energy Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile röportaj yapmak istedik. Katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Düzce Üniversitesinden Prof. Dr. Öznur Bozkurt, “Sürdürülebilirlik ve Çevre” adlı yazısında sürdürülebilirliğe dair merak edilen birçok konuya cevap veriyor. Özkan Gözütok ise “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” yazısında bizlere İnsanoğlu için çevrenin öneminden bahsediyor. Ekibimizin hazırladığı diğer tüm içerik ve yazılara ilerdeki sayfalarda ulaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında görüşmek üzere.