IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği

  • 30.04.2019
IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği

Düzce Üniversitesi'nde gerçekleşen Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama etkinliğinde IdeaSoft / Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem AKSOY "Türkiye ve Dünyada E-ticaret" konulu söyleşisinde katılımcılara bilgi paylaşımında bulundu.

30 Nisan tarihinde Düzce Üniversitesi İstiklal Konferans Salonunda gerçekleştirilen, Rekabette İnovasyon ve Digital Pazarlama konulu söyleşide, Türkiye de kendi alanlarında uzman katılımcılar ile üniversiteden öğretim görevlileri ve öğrenciler katılım gösterdiler.

Digital pazarlamanın hızla büyümesi ve yenilikçi bir ticaret anlayışı üzerine konuşulan söyleşide, Düzce Üniversitesinden Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halil İbrahim Uğraş, Hepsiburada.Com Satış Geliştirme  Müdürü Ziya Kızıltan, İdeasoft Stratejik Pazarlama Uzmanı Gizem Aksoy, Tatil.com Eski Digital Pazarlama Müdürü Çağrı Güler ve Düzce Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Okan Bütüner hocanın katılımı ile gerçekleştirilen seminerde keyifli bir söyleşi yapıldı.

Program sonunda, konuşmacılara plaket taktimi yapılarak tüm katılımcılara ve misafirlere teşekkür edildi.

IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği
IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği
IdeaSoft ile Rekabette İnovasyon ve Dijital Pazarlama Etkinliği
Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Markalaşma süreci için pek çok reçete yazılır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak dijitalleşen ve gelişen pazarda markalaşma, müşterilere ulaşma kolaylığı sayesinde daha kolay gözükebilir. Ancak bu hedefleriniz söz konusu olduğunda yeterli gelmeyebilir. Globalde, yerelde, sektörde lider olma hedefiniz olabilir. Bu sebeple markalaşma sürecini her yönüyle ele alıp ona göre aksiyon almanız gerebilir. İşte bu sebeple bizler de sizlere kendi reçetemizi yazdık. Büyük markalar neye önem veriyor? Neye dikkat ediyor? Büyük şirketlere ciddi marka değeri ve sadakati kazandıran hususlar nelerdir? Elimizden geldiğince konuları ele almaya çalıştık. Marka stratejileri haricinde markanız için yapmanız gereken bir diğer husus da markanızı tescillemek. Bu konu hakkında sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Özkan Gözütok’un marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayımızda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerine yardımcı olalım istedik. Dergimizi hazırlayan ekibimizin ortak derdi olan markalaşma, bizim için en öğretici sayılarımızdan biri oldu. Büyük bir keyifle hazırladığımız Tayyare Limanı Dergisi’ni umarım siz de keyif alarak takip ediyorsunuzdur. Markalaşmanın en önemli kriterlerinden biri hikayeleşme, hikayeleştirme. Bizim hikayemiz de bu dergi. Peki, sizin marka olabilir bir hikayeniz var mı?