Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi

  • 9.03.2016
Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi

Serbay Interactive koordinatörlüğünde, Düzce Genç Girişimciler Kurulu (GGK) ile Düzce Genç Müsiad'ın katılımıyla IdeaSoft firmasının da destek verdiği E-Ticaret Konferansı Düzce TSO konferans salonunda gerçekleştirildi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu ile Düzce Genç MÜSİAD'ın ortaklaşa katılımlarıyla, Düzce'nin reklam ajanslarından Serbay Interactive ve ulusal e-ticaret firmalarından IdeaSoft'un katkı sağladığı E-Ticaret Konferansı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıya, TSO Meclis Üyesi Ümit Ülgen, TSO 7. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Emre Durmazoğlu, GGK Başkanı Cemal Aksan, MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, Genç MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Levent Bilgin ve çok sayıda davetli katıldı.

IdeaSoft firmasından İş Geliştirme Müdürü Taner Önen ve Bölge Satış Temsilcisi İbrahim Özer, katılımcılara e-ticaretin püf noktaları ve pazar büyüklüğü hakkında bilgiler verirken, Önen, ayrıca, Türkiye'de rakamlarla e-ticaret, e-ticaretin KOBİ'lere faydası ve e-ticarette başarı hikayeleri başlıkları altında bilgiler aktardı.

Önen, programın son bölümünde katılımcıların e-ticaret hakkındaki sorularını yanıtlarken, konferans plaket takdimi ile sona erdi.

Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Markalaşma süreci için pek çok reçete yazılır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak dijitalleşen ve gelişen pazarda markalaşma, müşterilere ulaşma kolaylığı sayesinde daha kolay gözükebilir. Ancak bu hedefleriniz söz konusu olduğunda yeterli gelmeyebilir. Globalde, yerelde, sektörde lider olma hedefiniz olabilir. Bu sebeple markalaşma sürecini her yönüyle ele alıp ona göre aksiyon almanız gerebilir. İşte bu sebeple bizler de sizlere kendi reçetemizi yazdık. Büyük markalar neye önem veriyor? Neye dikkat ediyor? Büyük şirketlere ciddi marka değeri ve sadakati kazandıran hususlar nelerdir? Elimizden geldiğince konuları ele almaya çalıştık. Marka stratejileri haricinde markanız için yapmanız gereken bir diğer husus da markanızı tescillemek. Bu konu hakkında sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Özkan Gözütok’un marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayımızda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerine yardımcı olalım istedik. Dergimizi hazırlayan ekibimizin ortak derdi olan markalaşma, bizim için en öğretici sayılarımızdan biri oldu. Büyük bir keyifle hazırladığımız Tayyare Limanı Dergisi’ni umarım siz de keyif alarak takip ediyorsunuzdur. Markalaşmanın en önemli kriterlerinden biri hikayeleşme, hikayeleştirme. Bizim hikayemiz de bu dergi. Peki, sizin marka olabilir bir hikayeniz var mı?