Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi

  • 9.03.2016
Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi

Serbay Interactive koordinatörlüğünde, Düzce Genç Girişimciler Kurulu (GGK) ile Düzce Genç Müsiad'ın katılımıyla IdeaSoft firmasının da destek verdiği E-Ticaret Konferansı Düzce TSO konferans salonunda gerçekleştirildi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu ile Düzce Genç MÜSİAD'ın ortaklaşa katılımlarıyla, Düzce'nin reklam ajanslarından Serbay Interactive ve ulusal e-ticaret firmalarından IdeaSoft'un katkı sağladığı E-Ticaret Konferansı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıya, TSO Meclis Üyesi Ümit Ülgen, TSO 7. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Emre Durmazoğlu, GGK Başkanı Cemal Aksan, MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, Genç MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Levent Bilgin ve çok sayıda davetli katıldı.

IdeaSoft firmasından İş Geliştirme Müdürü Taner Önen ve Bölge Satış Temsilcisi İbrahim Özer, katılımcılara e-ticaretin püf noktaları ve pazar büyüklüğü hakkında bilgiler verirken, Önen, ayrıca, Türkiye'de rakamlarla e-ticaret, e-ticaretin KOBİ'lere faydası ve e-ticarette başarı hikayeleri başlıkları altında bilgiler aktardı.

Önen, programın son bölümünde katılımcıların e-ticaret hakkındaki sorularını yanıtlarken, konferans plaket takdimi ile sona erdi.

Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Bu sayımızı en büyük derdimiz olan çevre adına farkındalığı arttırabilmek için “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” düşüncesiyle hazırlamak istedik. Dünyamız bir tane, onun değerini bilmeli ve sahip çıkmalıyız. Sıfır Atık Projesi bağlamında dijital olarak yayınladığımız dergimizde, aramıza katılan her arkadaşımız için TEMA Vakfı ile yaptığımız fidan bağışının sertifikalarını, farkındalık yaratmak adına “Yeni İnsanlar Yeni Umutlar” köşemizde yer vermeye başladık. Biz biliyoruz ki; dünyamızı hep birlikte korumak en büyük görevimiz ve bu sebeple doğa dostu bir marka olarak var olmalı ve öncülük yapmalıyız. Dergimizin bu sayısında da Doğa Dostu Markaları ve Projelerini ön plana çıkarttık. Aynı zamanda “Sürdürülebilir bir yaşam için ilk adımım neler olmalı?” diyen okurlarımızı düşünerek Doğa Dostu Alışkanlıklara Engel Olan Ön yargılara ve Sürdürülebilir Mimarinin önemine değindik. Konumuz çevre olunca güneş enerjisini sistemini kullanarak yaptığı işlerle adından söz ettiren Enge Energy Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile röportaj yapmak istedik. Katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Düzce Üniversitesinden Prof. Dr. Öznur Bozkurt, “Sürdürülebilirlik ve Çevre” adlı yazısında sürdürülebilirliğe dair merak edilen birçok konuya cevap veriyor. Özkan Gözütok ise “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” yazısında bizlere İnsanoğlu için çevrenin öneminden bahsediyor. Ekibimizin hazırladığı diğer tüm içerik ve yazılara ilerdeki sayfalarda ulaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında görüşmek üzere.