Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi

Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi

Serbay Interactive koordinatörlüğünde, Düzce Genç Girişimciler Kurulu (GGK) ile Düzce Genç Müsiad'ın katılımıyla IdeaSoft firmasının da destek verdiği E-Ticaret Konferansı Düzce TSO konferans salonunda gerçekleştirildi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu ile Düzce Genç MÜSİAD'ın ortaklaşa katılımlarıyla, Düzce'nin reklam ajanslarından Serbay Interactive ve ulusal e-ticaret firmalarından IdeaSoft'un katkı sağladığı E-Ticaret Konferansı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıya, TSO Meclis Üyesi Ümit Ülgen, TSO 7. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Emre Durmazoğlu, GGK Başkanı Cemal Aksan, MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, Genç MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Levent Bilgin ve çok sayıda davetli katıldı.

IdeaSoft firmasından İş Geliştirme Müdürü Taner Önen ve Bölge Satış Temsilcisi İbrahim Özer, katılımcılara e-ticaretin püf noktaları ve pazar büyüklüğü hakkında bilgiler verirken, Önen, ayrıca, Türkiye'de rakamlarla e-ticaret, e-ticaretin KOBİ'lere faydası ve e-ticarette başarı hikayeleri başlıkları altında bilgiler aktardı.

Önen, programın son bölümünde katılımcıların e-ticaret hakkındaki sorularını yanıtlarken, konferans plaket takdimi ile sona erdi.

Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Tayyare Limanı Dergisi: Eylül Ekim 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Eylül Ekim 2021

Koronavirüs ve pandemi dönemi ile beraber dünyamızda çok şey değişmeye, başka anlamlar kazanmaya başladı. Kime sorarsanız sorun bu durumdan en çok etkilenen alanın eğitim olduğunu duyarsınız. Bu pandemi dönemi ile beraber eğitimin önemini daha fazla anladığımızı düşünüyoruz. Okulların yüz yüze eğitime başladığı eylül – ekim aylarını birleştirerek, iki aylık eğitim ağırlıklı bir sayı çıkaralım istedik. Konumuz eğitim olunca bu deniz deryada şirketimiz bünyesinde bulunan Serbay Akademi’nin, dijital eğitimlerin ve eğitim adına sosyal sorumluluk olarak bazı firmaların yaptığı girişimlerin nedir, ne tür eğitimler vermektedir ve nasıl ulaşılır gibi sık sorulan sorularına cevap verdik. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Kalite, Eğitim ve Akreditasyon Sorumlusu Vildan Yılmaz’ın da röportajına yer verdiğimiz bu sayımız hazırlarken bizi fazlasıyla heyecanlandırdı. Dergimizin ekibinde bulunan arkadaşlarımın hevesini gördükçe doğru şeyler yaptığımıza inanıyoruz. Bu dergi de aslında bizim bir eğitim sürecimiz… Her sayı yeni bir ders, her sayı yeni bir okul... Dergimizin en sevdiğimiz kısmı olan “Aramıza Katılanlar” bölümünde yeni stajyerlerimize yer verdik. Onlar şu an kariyerlerinin başlarında ve 'Nazan Taşlı’nın Kariyerde En İyi Başlangıç İyi Bir Staj' yazısı onlara ve tüm bireylere örnek olmalı. Şu an bu dergide emeği geçenlerin çoğu iyi bir staj dönemi geçirmiş olanlar. Öğretim sınıfta biter fakat eğitim ancak hayatla beraber sona erer. Ve Özkan Gözütok’un da yazısında dediği gibi “Bizi ileriye taşıyacak tek şey 'eğitim'”.