Çalıştığımız Kurumlar

IdeaSoft
IdeaSoft

IdeaSoft ile e-ticaret sektörünün paydaşlarına özel eğitimler düzenledik. Fiziki ve online eğitimlerimizde Dünya'da ve Türkiye'de e-ticaret sektörünün geleceği, e-ticarette bizi bekleyen avantajlar ve riskler üzerine eğitimler gerçekleştirdik.

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) ile aktif bir iş birliği sayesinde çeşitli etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz. Şu ana kadar DESOB ile çeşitli e-ticaret eğitimleri gerçekleştirdik.

Hepsiburada
Hepsiburada

Hepsiburada ile e-ticaret sektörünün paydaşlarına özel Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile fiziki olarak eğitimler düzenledik. ‘Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi ile E-Ticarette Öne Çıkın' Eğitimi gerçekleştirdiğimiz eğitimlerdendir.

Düzce Üniversitesi
Düzce Üniversitesi

Düzce Üniversitesi ve Öğrenci Toplulukları ile aktif bir iş birliği sayesinde e-ticaret alanında çeşitli etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası eğitim kordinasyon bölümü ile aktif bir iş birliği sayesinde çeşitlik etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz. Şu ana kadar e-ticaret ve drone ehliyeti eğitimlerimiz Düzce TSO ile birlikte gerçekleştirdiğimiz etikinlerimizdendir.

Rudder Havacılık
Rudder Havacılık

Rudder Havacılık ile Düzce'de drone ehliyeti eğitimi gerçekleştirdik. İlkini Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile bilirlikte gerçekleştirdiğimiz İnsansız Hava Aracı Drone Ehliyeti eğitimimiz sonucunda ehliyetlerimizi teslim ettik.

Musiad
Musiad

Müsiad Düzce Şubesi ile aktif bir iş birliği sayesinde çeşitli etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz. Şu ana kadar Müsiad Düzce Şubesi ile çeşitli e-ticaret eğitimleri gerçekleştirdik.

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Tayyare Limanı Dergisi: Mart Nisan 2022

Markalaşma süreci için pek çok reçete yazılır. Geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak dijitalleşen ve gelişen pazarda markalaşma, müşterilere ulaşma kolaylığı sayesinde daha kolay gözükebilir. Ancak bu hedefleriniz söz konusu olduğunda yeterli gelmeyebilir. Globalde, yerelde, sektörde lider olma hedefiniz olabilir. Bu sebeple markalaşma sürecini her yönüyle ele alıp ona göre aksiyon almanız gerebilir. İşte bu sebeple bizler de sizlere kendi reçetemizi yazdık. Büyük markalar neye önem veriyor? Neye dikkat ediyor? Büyük şirketlere ciddi marka değeri ve sadakati kazandıran hususlar nelerdir? Elimizden geldiğince konuları ele almaya çalıştık. Marka stratejileri haricinde markanız için yapmanız gereken bir diğer husus da markanızı tescillemek. Bu konu hakkında sektörde yıllarca çalışmış ve yüzlerce markanın oluşumunda rol almış marka danışmanı İbrahim Köksal ile birlikte keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Özkan Gözütok’un marka olmak için önemli olan kilometre taşlarını belirttiği yazısı ile birlikte bu sayımızda markalaşma adına merak edilen kafalardaki soru işaretlerine yardımcı olalım istedik. Dergimizi hazırlayan ekibimizin ortak derdi olan markalaşma, bizim için en öğretici sayılarımızdan biri oldu. Büyük bir keyifle hazırladığımız Tayyare Limanı Dergisi’ni umarım siz de keyif alarak takip ediyorsunuzdur. Markalaşmanın en önemli kriterlerinden biri hikayeleşme, hikayeleştirme. Bizim hikayemiz de bu dergi. Peki, sizin marka olabilir bir hikayeniz var mı?