Çalıştığımız Kurumlar

IdeaSoft
IdeaSoft

IdeaSoft ile e-ticaret sektörünün paydaşlarına özel eğitimler düzenledik. Fiziki ve online eğitimlerimizde Dünya'da ve Türkiye'de e-ticaret sektörünün geleceği, e-ticarette bizi bekleyen avantajlar ve riskler üzerine eğitimler gerçekleştirdik.

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği
Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği

Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (DESOB) ile aktif bir iş birliği sayesinde çeşitli etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz. Şu ana kadar DESOB ile çeşitli e-ticaret eğitimleri gerçekleştirdik.

Hepsiburada
Hepsiburada

Hepsiburada ile e-ticaret sektörünün paydaşlarına özel Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile fiziki olarak eğitimler düzenledik. ‘Hepsiburada ve IdeaSoft Eğitimi ile E-Ticarette Öne Çıkın' Eğitimi gerçekleştirdiğimiz eğitimlerdendir.

Düzce Üniversitesi
Düzce Üniversitesi

Düzce Üniversitesi ve Öğrenci Toplulukları ile aktif bir iş birliği sayesinde e-ticaret alanında çeşitli etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası
Düzce Ticaret ve Sanayi Odası

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası eğitim kordinasyon bölümü ile aktif bir iş birliği sayesinde çeşitlik etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz. Şu ana kadar e-ticaret ve drone ehliyeti eğitimlerimiz Düzce TSO ile birlikte gerçekleştirdiğimiz etikinlerimizdendir.

Rudder Havacılık
Rudder Havacılık

Rudder Havacılık ile Düzce'de drone ehliyeti eğitimi gerçekleştirdik. İlkini Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ile bilirlikte gerçekleştirdiğimiz İnsansız Hava Aracı Drone Ehliyeti eğitimimiz sonucunda ehliyetlerimizi teslim ettik.

Musiad
Musiad

Müsiad Düzce Şubesi ile aktif bir iş birliği sayesinde çeşitli etkinlikler düzenledik ve düzenlemeye devam ediyoruz. Şu ana kadar Müsiad Düzce Şubesi ile çeşitli e-ticaret eğitimleri gerçekleştirdik.

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Tayyare Limanı Dergisi: Ocak Haziran 2023

Bu sayımızı en büyük derdimiz olan çevre adına farkındalığı arttırabilmek için “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” düşüncesiyle hazırlamak istedik. Dünyamız bir tane, onun değerini bilmeli ve sahip çıkmalıyız. Sıfır Atık Projesi bağlamında dijital olarak yayınladığımız dergimizde, aramıza katılan her arkadaşımız için TEMA Vakfı ile yaptığımız fidan bağışının sertifikalarını, farkındalık yaratmak adına “Yeni İnsanlar Yeni Umutlar” köşemizde yer vermeye başladık. Biz biliyoruz ki; dünyamızı hep birlikte korumak en büyük görevimiz ve bu sebeple doğa dostu bir marka olarak var olmalı ve öncülük yapmalıyız. Dergimizin bu sayısında da Doğa Dostu Markaları ve Projelerini ön plana çıkarttık. Aynı zamanda “Sürdürülebilir bir yaşam için ilk adımım neler olmalı?” diyen okurlarımızı düşünerek Doğa Dostu Alışkanlıklara Engel Olan Ön yargılara ve Sürdürülebilir Mimarinin önemine değindik. Konumuz çevre olunca güneş enerjisini sistemini kullanarak yaptığı işlerle adından söz ettiren Enge Energy Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile röportaj yapmak istedik. Katkıları için çok teşekkür ediyoruz. Düzce Üniversitesinden Prof. Dr. Öznur Bozkurt, “Sürdürülebilirlik ve Çevre” adlı yazısında sürdürülebilirliğe dair merak edilen birçok konuya cevap veriyor. Özkan Gözütok ise “Bir Yer Bulamayız Dünyadan Uzak” yazısında bizlere İnsanoğlu için çevrenin öneminden bahsediyor. Ekibimizin hazırladığı diğer tüm içerik ve yazılara ilerdeki sayfalarda ulaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında görüşmek üzere.