Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi

Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi

Serbay Interactive koordinatörlüğünde, Düzce Genç Girişimciler Kurulu (GGK) ile Düzce Genç Müsiad'ın katılımıyla IdeaSoft firmasının da destek verdiği E-Ticaret Konferansı Düzce TSO konferans salonunda gerçekleştirildi.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB Düzce İl Genç Girişimciler Kurulu ile Düzce Genç MÜSİAD'ın ortaklaşa katılımlarıyla, Düzce'nin reklam ajanslarından Serbay Interactive ve ulusal e-ticaret firmalarından IdeaSoft'un katkı sağladığı E-Ticaret Konferansı yoğun katılımla gerçekleştirildi.

Toplantıya, TSO Meclis Üyesi Ümit Ülgen, TSO 7. Meslek Komitesi Başkan Yardımcısı Emre Durmazoğlu, GGK Başkanı Cemal Aksan, MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, Genç MÜSİAD Düzce Şube Başkanı Levent Bilgin ve çok sayıda davetli katıldı.

IdeaSoft firmasından İş Geliştirme Müdürü Taner Önen ve Bölge Satış Temsilcisi İbrahim Özer, katılımcılara e-ticaretin püf noktaları ve pazar büyüklüğü hakkında bilgiler verirken, Önen, ayrıca, Türkiye'de rakamlarla e-ticaret, e-ticaretin KOBİ'lere faydası ve e-ticarette başarı hikayeleri başlıkları altında bilgiler aktardı.

Önen, programın son bölümünde katılımcıların e-ticaret hakkındaki sorularını yanıtlarken, konferans plaket takdimi ile sona erdi.

Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Düzce’de E-Ticaret Konferansı Gerçekleştirildi
Tayyare Limanı Dergisi: Kasım Aralık 2021

Tayyare Limanı Dergisi: Kasım Aralık 2021

Geldik yılın en son sayısına. Bu sayımızla beraber 9 sayı yayınlamış olduk. Heyecanını her zaman koruyan ekibimizin hazırladığı, birbirinden değerli konuklarımızın katkıda bulunduğu, bize inanan insanların okuduğu tam 9 sayı... Bu sayıya bu koca yürekli insanlara teşekkür ederek başlamak istedik. Bu ayki konumuzu da e-ticaret olarak belirledik. Eee konumuz e- ticaret olunca da sloganı “E- Ticaret Eşittir IdeaSoft” olan e-ticaret öncülerinden IdeaSoft’un CEO’su Seyhun Özkara ile röportaj yapmak istedik, bizi kırmayıp katkıda bulunduğu için buradan tekrar teşekkür ederiz. Takıştır markası kurucusu Celal Uzunoğlu ve Bebegen markası kurucusu Ömer Gürler ile yaptığımız röportajlarda da başarılı marka ve e-ticaret hikâyelerine yer verdik. Özkan Gözütok ise “Adı E- Ticaret, Bu Bildiğin Ticaret” yazısında e-ticaretin her geçen gün kolaylaştığını ve öneminin art-tığını belirtti. Dolu dolu hazırladığımız bu sayımızda dünyada e-ticaret ve Türkiye’de e-ticaret hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ekibimizin hazırladığı yazı ve içeriklere de ulaşabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz. Seneye görüşürüz.